Cennet Bahçesi


 

Bölgemizde Hava

.


5 Günlük Hava Tahmini
Çanakkale  Balıkesir Edirne
CANAKKALE BALIKESIR EDIRNE
 1. Av Koruma ve Kontrol Ekiplerimizden Doğaya Saygı...

  Şubat 16, 2015 Av Koruma ve Kontrol ekiplerimiz yaptığı denetimler esnasında Doğaya Saygı çerçevesinde doğada bulunan yabancı maddeleri özellikle av fişekleri gibi toprağı zehirleyebilecek maddeleri ortamdan uzaklaştırmaktadırlar.

 2. Balıkesirspor Kaçak Avcılığa Hayır Pankartı ile Sahaya Çıktı...

  Şubat 16, 2015 Balıkesirspor ile Torku Konyaspor arasında 08.02.2015 tarihinde saat 13.00’da yapılan müsabakada Balıkesirspor takımı “Kaçak Avcılığa Hayır” pankartıyla sahaya çıkmıştır.

 3. Kuş Sesi Çıkaran Elektronik Düzenek İmal Ederek Sosyal Paylaşım Sitesinden Pazarlayan Şahsa Şok Baskın…

  Aralık 05, 2014

 4. Çanakkale Kahramanı Koca Seyit Törenlerle Anıldı

  Aralık 03, 2014 Çanakkale Savaşları'nın seyrini değiştiren Seyit Onbaşı, ölümünün 75'inci yıldönümünde, Çanakkale'de ilk kez resmi bir törenle anıldı. Seyit Onbaşı için, 215 kiloluk top mermisini kaldırıp namluya sürdüğü Rumeli Mecidiye Tabyası'nda ve Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi'nde iki ayrı tören düzenlendi.

 5. Edirne İlinde 20 Saka Tekrar Doğayla Buluştu

  Kasım 19, 2014 Bir şahısın kullandığı araçta, kafes içinde 20 adet saka kuşunun bulunduğu tespit edilmiştir. Yakalanan saka kuşlarına, kanun gereği Ekiplerimizce el konulmuştur. El Konulan saka kuşları, Veteriner Hekim kontrolünden geçirildikten sonra doğaya salınmalarına bir engellerinin bulunmadığının anlaşılması üzerine tekrar doğaya salınmıştır.

 6. Baba ile kızı yaralayan pitbull sahibine ceza

  Kasım 18, 2014 14.11.2014 tarihinde Çanakkale Merkez İlçesi İbrahim Bodur Lisesi önünde Pitbull cinsi bir köpeğin, baba ile kızını yaralaması sonucu üzücü olay gerçekleşmiştir.

 7. Alçıtepe’de Bulunan Şehitlik Alanı Jeoradarla İnceleniyor

  Kasım 14, 2014 Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'ndaki kazı esnasında ortaya çıkan kemiklerin bulunduğu alanda jeoradarla inceleme başlatıldı. Yapılan jeoradar çalışmasıyla defin alanının büyüklüğü belirlenecek.


Av Kontrol