Cennet Bahçesi


 

Bölgemizde Hava

.

.

5 Günlük Hava Tahmini
Çanakkale  Balıkesir Edirne
CANAKKALE BALIKESIR EDIRNE
 1. Edirne İlinde 20 Saka Tekrar Doğayla Buluştu

  Kasım 19, 2014 Bir şahısın kullandığı araçta, kafes içinde 20 adet saka kuşunun bulunduğu tespit edilmiştir. Yakalanan saka kuşlarına, kanun gereği Ekiplerimizce el konulmuştur. El Konulan saka kuşları, Veteriner Hekim kontrolünden geçirildikten sonra doğaya salınmalarına bir engellerinin bulunmadığının anlaşılması üzerine tekrar doğaya salınmıştır.

 2. Baba ile kızı yaralayan pitbull sahibine ceza

  Kasım 18, 2014 14.11.2014 tarihinde Çanakkale Merkez İlçesi İbrahim Bodur Lisesi önünde Pitbull cinsi bir köpeğin, baba ile kızını yaralaması sonucu üzücü olay gerçekleşmiştir.

 3. Alçıtepe’de Bulunan Şehitlik Alanı Jeoradarla İnceleniyor

  Kasım 14, 2014 Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'ndaki kazı esnasında ortaya çıkan kemiklerin bulunduğu alanda jeoradarla inceleme başlatıldı. Yapılan jeoradar çalışmasıyla defin alanının büyüklüğü belirlenecek.

 4. Balıkesir'de Avcı Eğitim Kursları Devam Ediyor

  Kasım 14, 2014 Balıkesir İli Kepsut ilçesinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 3. Bölge Müdürlüğü Balıkesir Şube Müdürlüğü, Kepsut Halk Eğitim Merkezi ve Kepsut Avcılar Derneği işbirliğiyle avcı eğitim kursu açıldı.

 5. Kuş Yuvaları

  Kasım 13, 2014 Çanakkale İli Karasal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve izleme Projesi kapsamında, ormanlık alana yerleştirilecek olan 100 adet kuş yuvası ile orman ötücü kuşlarının üreme biyolojisi araştırılacaktır.

 6. Ağadere Şehitliğinde Sona Gelindi

  Kasım 10, 2014 Orman ve Su İşleri Bakanlığınca ihya edilen Ağadere Ağır Mecruhin Hastahane Şehitliği projesinin %80’i bitti

 7. Edirne'nin Karasal Biyolojik Çeşitlilik ve İç Su Ekosistemleri Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme İşi Çalıştayı

  Ekim 24, 2014 Edirne'nin Karasal Biyolojik Çeşitlilik ve İç Su Ekosistemleri Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme İşi Çalıştayı Deveci Han Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.